Ağrı Ensest Hikayeler sınıfında üniversite yıllarımın birinci senesiydi ve bi hatun fazla dikkatimi çekiyordu, sıcak ve sexsi birisiydi. bazen onu rüya edip çekiyordum da diyebilirim. arkadaşlarıyla sohbet arasında sordum ve onlardan aldığım cevap karşısında adeta panik olmuştum. diyebilirim. o bayanın sanki bi hayat kadını olduğunu ve sizlere verdiğini söylediler. ilk başta buna inanmak istememiştim lakin sonrasında şahsıma mobil numarasını verdiler. gece oldugu süre mesaj atmıştım ve azıcık konuştuk.

Başlıklar saate göre ilerledi ve sex muhabbetine çıktı. sahiden de bu konularda fazla tecrübeli oldugu konuşmalarından belli oluyordu. sonrasında bi günü randevulaştık ve kafede buluştuk. sexsi bi elbise giymiş ve yakından daha da ateşliydi. azıcık sohbet ettikten sonrasında dünkü konuşmalardan ve arkadaşlarımdan aldığım gaz ıle beraber buradan nereye gitsek gibi bi sohbet kurdum. sonrasında laf arasında acaba bi pansiyona mi gitsek ki demiştim. karşıdan tam tersi bi tepki almaktan fazla çekinmiştim lakin aldığım cevap ben tam istediğimdi ve aynı anda da azıcık da garip oldum.. yani ben bildigim yakınlarda fazla iyi bi pansiyon vardı demesiyle her şeyi ortaya çıkartmıştı bile. beraber oraya gitmiştik ve odaya girdik.

Odaya girdiğimiz andan itibaren şahsıma yapıştığını ve öpüşmeye başladığımızı söyleyebilirim. daha yatağa kadarr dayanamayarak öpüşmeye başlıyorduk. bi zaman sonrasında da kıyafetlerimizden kurtulmaya başladık. olgun memeleri, oval poposu benii benden almıştı adeta… sonrasında artik içine girmiyorum gerekiyordu. ağır yavaş içine girmeye başlayınca ve keyif almaktaydım. bu benii fazlasıyla memnun ediyordu ve keyif almamı da sağlıyordu. aynı sekilde bendeniz onu becermeye başladıkça o da bundan keyif alıyordu. bu her şeklinden belliydi.

Bi zaman sonrasında ceşitli farklı pozisyonlara geçtik ve seksimize devam yaptık. bi zaman daha bu sekilde becerdikten sonrasında göbeğine doğru boşalarak doyurucu olmuştum.. ünvrst arzu’yu tüm bölümün elden geçirdiğini henuz onu becerdikten sonrasında duydum. arada anda halen beraber oluyoruz ve de görüşüyoruz. onunn icin sex sanki vazgeçilmez bi sey olmus ve bunu sadece benim mutluluğu icin yapıyor desem en uygunu da olacak.

Bir önceki yazımız olan Afyon Ensest Hikayeler başlıklı makalemizde Afyon ensest hikayeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*