Ankara Ensest Hikayeler kitabımda, gençlik yıllarında okurken yaşadığım olayları öğreneceksiniz, üniversite yıllarımın son zamanlarıydı ve ailemin durumu da çirkin oldugu icin artik iyice paramın bittiğini fark etmiştim. fazla söylemesem de dost ortamında arada anda bundan bahsediyordum. dost ortamımızda ben gibi durumu güzel olmayanlar oldugu gibi tam tersi olarak durumu fazla güzel olanlar da var ve bazen muhabbetlerimiz bu sekilde dönebiliyordu. bi zaman sonrasında artik durumum iyice çirkin olmuş. arkadaşlarımdan birisi bu durumu fark yaptı ve şahsıma mesaj attı. lakin bendeniz o mesajı bakınca adeta deliye döndüm.

Attığı mesajda şahsıma yardım edebileceğini lakin bi şartının olduğunu sölyedi. ben mutlulukla kabul edebileceğimi, şartının ne olduğunu söylediğimde beraber olmak dediği süre fazla çirkin oldum.. bi zaman sonrasında artik olayların içerisinden çıkamaz olmuştum. ve istemeyerekk de olsa mesaj atmıştım. teklifinin halen geçerli olup kalmadığını sorduğum süre evet yanıtını alınca bi sırada içimde nedense gülümseme çıktı. bi günde anlaştık ve benii kaldığım yurttan arabasıyla alarak evinde götürdü. azıcık içtik, chat sohbet yaptık. artik vaktimin gelişini biliyordum. fazla çok seks yaşamı bulunan birisi degilim lakin süre zaman birlikteliklerim de olmuyor değil. harekete geçmem gerekiyordu ve bu zamanı sanki diğer birlikteliklerimmiş gibi yaşamalıydım.

Yerimden kalktım ve koltukta oturan dostumun kucağına doğru oturarak onla öpüşmeye başlayınca. bi zaman bu sekilde seviştikten sonrasında giysilerimi cıkartmaya başladı. bendeniz artik iyice keyife gelmeye başlamıştım. aynı sekilde karşımdaki de keyife geliyordu. bi zaman sonrasında da iyice çırılçıplak kalmıştım. benii yatak odasına götürdü, yatagına uzandırdı ve usulca içime girmeye başladı. artik sikişiyorduk ve keyif almaya başlamıştım. sadece bendeniz değil o da keyif alıyordu ve bundan da memnunduk.

Mani icin oldugu artik hafızamda dahi değil çünki bendeniz aldığım keyife bakakalıyorum. ceşitli farklı şekillerde da sikişmeye devam yaptık. ikimiz de rahatladıktan sonrasında üzerlerimizi giyindik, ücretimi aldık ve benii yeniden yurduma bırakmıştı. arada anda halen sadece onla değil baska baylarla de mani icin birlikte oluyorum. böylelikle hem iyi eğleniyorum hem de parasal açıdan sıkıntım kalmıyor diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Amasya Ensest Hikayeler başlıklı makalemizde Amasya ensest hikayeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*