Engelli Kızımı Sikiyorum

Merhabalar ..Hikaye okuyucuları. Anlatacağım bu hadise uzun süre evvel başlamıştı ve uzun bi zamanda devam yaptı. Tamamen asıl olup yazmamın nedeni ise şimdiye dek kimseye bahsedememiş olmam ve artik yaşanmıyor oluşudur. Buralarda biçok insanın yaşadığı kimi sıra dışı kimi ise normal hikayelerin şahsıma cesaret verdiği cesaret ıle benimde yazmaya karar verdim. Daha çok uzatmadan konuya girmek istedim..Adım serkan ve şu sırada 30 yaşımdayım, birliktelik hazırlıkları yapıyorum şu sıralar ve yakında evleneceğim. Lakin ilk ve en buyuk sevgilim ıle değil. Ben en buyuk sevgilim baldızım di. Evet dayımın eşi ben en buyuk sevgilim olmuş her süre ve öylede kalacak. Bendeniz kendımı tanıdım tanıyalı yengeme hep alaka duymuşumdur ve bu ergenliğe aslında penisimin ilk hareketlenmeye başladığı anlar iyice tavan yapmıştı. İlk mastürbasyon yapmaya bile yengemin giyimleri ıle başlamıştım. Dayım kanımca baldızımı hicbir süre hak etmemişti ve teyze da aynı düşüncedeyim. Baldızım buna ragmen bu adama 2 tene bebe doğurmuştu. Baldızım ıle dayım arasında 11 yaşa yakın bi fark var ve bu olayın ilk ateşlendiği sıralar baldızım 37 yaşında olmalıdır. Üc bebe doğuran bi bayan olmasına karşın hale fazla alımlıydı. Dayım ise sanki elinin altındaki bu hazineyi görmezden geliyor ve yengemin o sıralar dediğine göre devamlı baska bayanlar ıle onu aldatıyordu. Aldatması yetmezmiş gibi ara arada dövdüğünü bılıyorum. Evlerimiz yakın oldugu icin bendeniz devamlı onlardaydım lakin kuzenlerimden daha fazla baldızımla zaman geçiriyordum. Zaten ikı bayanı da benden büyüktü ve onlar da benle çok alakalı değillerdi. Hatta bazen evdekiler bile sizi yengene evlatlık verelim de tamamen orada yaşa diyorlardı, yengemde devamlı kabul serkan ben oğlum olsun derdi. Bi günü yine okul çıkışı yengeme gitmiştim, baldızım kapıdan seslendi kim o diye. Bendeniz oldugumu söyleyince kapıyı açtı ve geç serkan içeriye demişti lakin ağlıyordu. Hemencecik yanına gidip ne olmuş yenge diye sordum. Anlamsız ver demişti şahsıma lakin bendeniz ısrarla sormaya devam ediyordum.

Onu kim ağlattıysa benimde onunn canını yakmalıydım. Söyle lutfen yenge sizi kim ağlattıysa gidip hesap soracağım demiştim. Kıyamam size deyip şahsıma sarıldı ve kimse değil, senin o hayvan dayın yine demişti. Bi kere daha nefret etmiştim dayımdan ve sordum ne etti diye. Adi adam dün gece baldızımı yine dövmüş ve erkenden ta baska bayanlara gitmiş yine. Yengeme benimde bi günü onu döveceğim beklesin bakalım diyince baldızım bi ara durdu ve benii o kadarr fazla mu seviyorsun sen demişti. Benimde yenge bendeniz size aşığım diyince o gözlerinde ki yaşlar durdu sanki ve şahsıma yeniden sarılarak canım ben demişti. Sen benim yaşında birisini bul düşüncelerin değişir demişti şahsıma lakin bendeniz kesinlikle değişmez demiştim. Gece olmuş, bendeniz yine yengemlerde kalacaktım. Gece olduğunda herkes yattı. Bendeniz kuzenlerimin uyuduğundan emin olduktan daha sonra yengemin odasına gittik.Odaya girdiğimde baldızım şahsıma döndü ve serkan sen teyze uyumadın mı demişti. Benimde bu akşam senle yatabilirmiyim yenge demiştim. Güldü ve zamanı açarak gel bakalım demişti. Yanına yattığım süre kalbimin sesi adeta dışarıdan duyuluyordu, teyze dün gibi hatırlıyom. Baldızım ıle yatarken sadece ona bakakalıyorum ve baldızım uyusana serkan demişti. Aniden uzanarak yengemin dudağı öpüverdim ve hemencecik çekildim geriye. Baldızım fazla şaşırmıştı ve ne yapıyorsun serkan demişti. Yenge size sahiden fazla aşığım bendeniz demiştim yeniden. Bendeniz öyle diyince şahsıma gündüz söyledigi lafı tekrarladı ve haydi uzan demişti. Benimde bi şartla uyurum lakin şahsıma laf vereceksin demiştim.

Ne olduğunu bilmeden laf vermem demişti şahsıma ve benimde şayet amcamı döversem aşkıma karşılık verecekmisin diyince güldü ve yeniden şahsıma sarılarak; ok şahsıma sevda ufak kahramanım demişti ve bu defa o ben dudaklarımdan öptü. Teyze uyumamış ve bırbırımıze bakıyorduk. Bendeniz bu anda elimi yengemin göğsüne götürerek tuttum. Baldızım etme serkan demişti yine. Benimde bi kere görmek ve ellemek istedim. Dediğimde fazla şaşırmıştı lakin verdiği cevap benii ondan daha da şaşkına çevirmişti. Ok lakin daha sonra uyuyacağız fazla geç olmuş demişti ve geceliğini kolundan sıyırarak memelerini serbest bırakmıştı. Fazla heyecan yapmıştım ve hemencecik elimi götürerek ovalamaya başlayınca. Sahiden muhteşemlerdi ve bu muhtemelen yengemin de hosuna gitmişti çünki gözlerini kapatmış ve göğüs ucu sertleşmişti. Bendeniz azıcık okşadıktan daha sonra baldızım şahsıma, serkan istersen azıcık da öpebilirsin dedi ve bendeniz hemencecik memelerini emmeye ve öpmeye başlamıştım. Bi yanda da yengemin bacağına sürtüyordum daha yeni ergenliğe giren aletimi. Bi ara fark ediyordum ki yengemin de bi eli geceliğin altında kasıklarında bi seyler yapıyordu. Bendeniz fazla gecmeden orgazm oldum ve öylece uyuya kalmışım.Erkenden yengemin kulağıma fısıldaması ıle uyandım. Şahsıma haydi ben ufak sevgilim mektebe geç kalacaksın diye uyandırıyordu benii. Yüzümde harika bi keyif ifadesi ıle uyanmıştım, sanki her akşam birlikteliğe girmişiz gibi hisettim. Kendımı, oysa alt tarafı yengemin bacağına sürtünerek boşalmıştım. Asıl bulunan bir sey var, o da artik her şeyin değişmiş oluşuydu. Biz artik gizli aşıklardık baldızım ıle. Bu birliktelik bu sekilde uzun süre devam yaptı. Baldızım ara arada olsa ona dokunmama, okşamama ve bazen de sürtünmeme musade veriyordu. Hatta birkac keresinde şahsıma benim eli ıle mastürbasyon bile etti. Birkac kere de kukusunu okşamama musade vermişti lakin herşey bu kadarr dı.

Hic asıl bi birlikteliğe girmemiştik. Ta ki 20 inci yaşş günüme kadarr. Hic unutmuyorum o günü, dün gibi sanki.Hafta sonuydu, cumartesi günü ve bendeniz erkenden kalkar kalkmaz ilk işim yengeme gitmekti yine. Baldızım kapıyı açtı içeri girdim lakin dayım ve kuzenler evdeydi. Adeta yüzüm düşmüştü, oysa bendeniz fazla ceşitli düşler ıle gitmiştim yengeme. Kahvaltı sofrasın dalardı daha ve baldızım hemencecik şahsıma da bi tabak koydu benim yanına. Yüzümün düştüğü açıkça belli oluyordu ki dayım kaba bi tavırla; ne ulan hergele sohbet ettiğin yok bizimle, simdi artik gördüğüne demi sevinmiyorsun demişti. Ne alakası vardı amca demiştim benimde. Ne bilim, yengenle arandan su sızmıyor lakin bizimle hic alakan yok, yegenim olmasan kıskanacağım sizi nerdeyse demişti. Fazla utanmıştım yani lakin baldızım hemencecik yardıma girdi ve evladı utandırma benim hayvanlığını bil sen demişti. Yengemin bu sözü üstüne kıyamet koptu ve dayım masadan kalktı kuzenlere haydi çıkalım, bu ananızda alsın yeğenini içine soksun demişti. Benim kendimize neden demiştim. O günü ailece bi yerlere gideceklermiş lakin kavga mesleğime yaramıştı ve bendeniz biricik sevgilim ıle beraber kalmıştık dairede. Yengeme; sevgilim ben yüzümden tatsızlık yaşandı özür dilerim demiştim lakin baldızım şahsıma ben ufak sevgilim bendeniz bilerek yaptim bunu demişti. Nasıl aslında diye sorduğumda, bu günü senin doğum günün değilmi demişti, evet demiştim. Bu günü kaç yaşıma giriyorsun demişti, 20 demiştim. Bu günü artik tam bi olgun oluyorsun ve bendeniz size tam da olgun bi bay icin verilebilecek en iyi hediyeyi vereceğim demişti.

Fazla heyecanlıydım, tahmin edebiliyordum yengemin hediyesini. Biliyordum baldızım şahsıma hediye olarak beni sunacaktı en en sonunda. Elimden tutarak benii yatak odasına götürdü. Kalbim olduğu yerden fırlayacaktı sanki. Baldızım elini kalbimin üstüne koyduğu süre aniden gözlerimin içine baktı ve ne kadarr da heyecanlısın böyle ben ufak sevgilim demişti. Konuşamıyordum heyecandan ve sevgilim sizi fazla seviyom çünki diyebildim. Benimde sizi fazla seviyom ben ufak sevgilim demişti ve ağzıma yapıştı. Çılgınlar gibi öpüşüyor ve birbirimizi ovalıyor, aynı anda birbirimizi soyuyorduk. En en sonunda çırılçıplak kalmıştık ve teyze öpüşüyorduk. Yatağa uzandık ve öpüşmeye devam yaptık. Artik senelerdir beklediğim zaman geldi ve daha çok bekleyecek gücüm yokturdu. Sırf bu zaman icin şimdiye kadarr baldızım ıle ufak kaçamaklarım haricinde hicbir bayanla birlikte olmamıştım, kendmi adeta biricik aşkıma saklıyordum. Yengemin bacaklarının arasına geçtim ve aletimi yengemin vajinasının dudağı arasına yerleştirerek usulca itmeye başlayınca. Tamamını soktum ve baldızım şahsıma fazla samimi ve derinden; sevgilim ben ohh, yıllarca bugünü büyümeni bekledim bendeniz senin demişti ve sarıldı. Artik bi tüm olmuştu baldızım ıle. Hic durmaksızın ritmik bi sekilde yengemin içine girip çıkıyordum, oda da sadece ikimizin iniltileri ve tenlerimizin birbirine vuruş sesleri yankılanıyordu. Benii yıllarca büyüten bayan altımdaydı lakin o ben bir aşkımdı ve senelerdir olmam gereken alanda, aşkımın bacaklarının arasında vajinasının sıcaklığı içerisindeydim. Çabuk boşalmamak ve bu anın uzaması icin kendımı sıkıyordum lakin boşalmam çok uzun sürmedi.

Yengemin hic içinden çıkmadan boşalmaya başlayınca. Rahatlarken adeta tir tir titriyordum ve bu sırada baldızım şahsıma hem kolları hem de bacakları ıle sarılarak adeta daha fazla içine sokuyordu ve böyle bi zaman bekledik. Arkasından içinden çıktım ve yan yöne uzandık bi zaman, yengemin içinden menilerim sızıyordu dışarıya. Daha sonra baldızım şahsıma senin şahsıma ilk dokunduğun günden beri kendımı size sakladım, dayın ıle hic birlikteliğe girmedim ve sırf bunun icin kaç kez kavga yaptık lakin hic yapmadık demişti. Benimde hic yapmadım sevgilim, sırf sizi bekledim bendeniz demiştim. İste bunun icin şahsımdan bunca yaşş ufak yeğenime sevda ettin benii demişti ve yine öpüşmeye başladık. O günü ben icin hic unutamayacağım bi günü olmuş ve dakikalarca o yataktan baska bi yere ayrılmadık. İlerleyen yıllar beraberliğimiz her hızı ıle devam yaptı, bendeniz yengeme defalarca dayımdan boşanmasını ve benle evlenmesini söylüyordum lakin her defasında olmaz diyodu. Durumumuz iyiydi ve buralardan gidebilirdik lakin o iç yanaşmadı bu kararıma.

İlerleyen senelerde baldızım kendinizi benden uzaklaştırmaya çalışıyordu, çünki ben gözlerim de sadece o var ve yaşantıma hicbir karşı cinsi sokmuyordum. En en sonunda baldızım amcamı bi sekilde kandırdı ve baska bi şehire taşındılar. Giderken baldızım şahsıma bu senin icin ben ufak sevgilim, böyle gittikçe ömrünü kuramayacaksın demişti ve ben içerisinde fazla zor lakin lutfen azıcık uzak olalım, olmalıyız demişti ve böylece gittiler. Zor günlerdi, en buyuk sevgilim yokturdu artik lakin vakitle duruma alıştım. Simdi evleniyorum lakin biricik sevgilim baldızım teyze hafızamda. Simdi düğünümüze gelecekler ve bendeniz bılıyorum ki buralarda oldukları sürece bendeniz yine biricik aşkıma gideceğim, tabi kabul ederse.

Siz değerli Engelli Kızımı Sikiyorum üyemize teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yeğen Seks Hikayeleri başlıklı makalemizde Yeğen Seks Hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaliteli ve güvenilir Gaziantep escort bayanlar linkteki sitede eklidir.

izmir escort

gaziantep escort

gaziantep escort

gaziantep rus escort