Kayseri Seks Hikayeleri

Saygı önem seks hikayeleri misafirleri. size yaşadığım ekip cinselikten bahsedeceğim. uzun süredir yalnızlıkları oynayan birisiydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. kuzenimde devamlı şahsıma sulanıp duruyordu ve ona hep sikecem sizi diyordum. oda sik diyip duruyordu. isin ciddiyetinin farkında değil ve ona resmi ciddi bi soru sordum. oda benii dinledi ve arkasından ekip yapacağız demiştim. denemeye önem demişti ve onu eve çağırdım. ikı tene arkadaşımı ayarladım ve ilk bendeniz kimse gelmeden seviştim.

Aletim dimdik olmuş ve arkasından dostlarım geldiğinde başına toplandık. herkes bi köşeden öpmeye başlamıştı. bendeniz direk bacaklarının arasına girerek vajinamı öpmeye çalıştım. kukusunu bırakarak memelerine doğru gittik ve aletimi sürtmeye başlayınca. sürte sürte tam boşalacağım esnada göbek deliğine saldım. göbek deliğine boşaldıktan daha sonra vajinasına girdim. usulca girip çıkmaya başlayınca. fazla ferah girip çıkılıyordu ve arkasından ona iyice tutuldum. patlak oldugu belliydi ve büyük poposu olmasını anlamalıydım. arkasından dostlarım kızdı ve onu kucağıma çıkararak alttan becermeye başlayınca. sonrasında arkadaşlarımın ikisi de vajinasına girmeye çalıştı. ikı yarraklarını sokana kadarr mücadele verdiler. lakin kuzenimin başlangıcından aşağı ateşli su döküyorlarmış gibi terliyordu. her teri üstüme geliyordu ve bendeniz onu tutarken dostlarım gidip gelmeye başlamıştı. benimde en en sonunda bıraktım ve alttan pompaya devam ediyordum.

Üçümüz kuzenimi paramparça yaptık ve büyük arkasını ikı katına katladık. üc tene yarrağı içine alarak dayanabildi. bi zaman gözleri kapatıldı ve durun artik demişti. lakin tehlikenin farkında değil ve durmadan geceye kadarr becerdik. zaten bi ikı günü bızde kaldı. kendinizi zor toparladı ve benle bi hafta konuşmadı.

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*

1 Comment

  • 0543 282 86 18 HERKESE MERHABA BN IST MALTEPEDEN JIGOLO NUZ KORAY SEKSE AC OLAN SINIRSIZ HEYECANLI Bİ O KADAR HOŞ VE GÜZEL Bİ SEKS YASAMAYI ARZLYN EŞİNDEN GİZLİ KACAMAK YAPMAYI ARZLYN EŞİNLE BERABER MUKEMEL Bİ SEKS YASAMAK İSTEYEN GÜVENİLİR VE İŞİNDE UZMAN JIGOLO ARAYAN KALIIN VE BÜYÜK SEVEN 18 VE 90 YAŞ ARASI EVLİ DUL OLGUN ŞİŞMAN BEKAR TÜRBANLI BAYANLAR VE ARALARINA 3 ÇÜ Bİ ERKEK ARAYAN EVLİCİFTLER ARAYIN TNŞLM MUHTESEM Bİ SEKSİ BERABER YASAYALIM LÜTFEN CİDİ VE GERCEK SEKSE İHTİYACI OLAN ARASIN 0543 282 86 18 NORMAL BOŞALMA SUREM 30 V3 40 DAKKA ARASIDR