Bendeniz yaklaşık üc sene kadarr evvel bi mağazada çalışıyordum. İşte burada Kütahya Sikiş Hikayeleri anımı yaşadım.  Bay arkadaşlarıyla bi araya gelip konuştuğumuzda hep mağazada iyi hatun olmadığından şikayet ederdik. Tam o günlerde yeni bi hatun işe alındı. İsmi Banuydu. Siyah 24 yaşında, minyon tipli lakin ınanılmaz dik ve vücuduna oranla buyuk memelere sahipti. Belki de bu kadarr alaka çekmesinin nedeni de buydu. Bi sırada mağazadaki herkesin (erkeklerin) alaka odağı olmuş. Her günü farklı giyisiler giyiyor, fazla sexsi ve üst yüksek bacakkabılarla geliyordu işe. Tam sayısını bilmiyorum lakin ayağında belki de 31 farklı kundura görmüşümdür. Herşey de bir birinden şık ve seksiydi. Bi pazar günü mağazada fazla az kisi varken katta sadece ikimiz kaldık. Dilek uzun kara bi etek ve ak bi gömlek giyinmişti. Harika memeleri ak gömleğinin içerisinde füze gibi duruyordu. Etek uzundu lakin ınanılmaz sexsi bi yırtmacı var. Nerdeyse arkasının bitimine kadarr uzanıyordu.

Her zamanki gibi ınanılmaz sexsilikte kara üst yüksek süet ve yarı acık bacakkabılar giyinmişti. İlk sefer o günü fark ediyordum memelerinden fazla bacaklarından ve bacakkabılarından azdırmak oldugumu. Sudan havadan konuşurken lafı döndürüp dolaştırıp bacaklarına getirdim. Neden bu kadarr üst yüksek kundura giydiğini sordum, o da uzunluğum kısa oldugu icin hem de bendeniz seviyom demişti. Şahsıma sen beğenmez misin diye sormuştu. Ben bayılıyorum demiştim. Belki bu konuşmadan belki de bacaklarına devamlı baktığımdan dilek ben bacak fetişisti oldugumu anlayıp olacak ki devamlı mevzuyu bacaklarına getiriyor, 34 numara giydiğinden, istediği her modelin numarasını bulamadığından, bebe reyonundaki bacakkabıların bile ayağına olduğundan bahsediyor ve sanki bacakkabıyla boşalma oluyormuşcasına ayagını bacakkabının içine sokup çıkarıyordu. Bendeniz bu görüntüden ınanılmaz azdırmak oldum..

O da muhtemelen bunu fark etmis olacak ki sağ ayagını tamamen çıkararak evvel şahsıma gösterdi daha daha sonra da sikimin üstüne koydu. Bu hareket karşısında fazla şaşırmış bi o kadarr da keyif almıştım. Bacakları muhteşemdi yaz günü olduğundan jartiyer giymemişti. Kırmızı ojeli parmakları sanki bi sanatçının elinden çıkmış kadarr düzgündü. Ayağının tabanı acık portakal rengı diğer tarafları ise bronzdu. O anda aşağıdan çıkan bi sesle toparlandık. Mağazanın kapandığını haber vermeye gelmişlerdi. Dilek hemencecik aşağıya indi. Ben eşyalarımı toplarken onunn ve harika bacaklarının düşünü kuruyor, onu becermenin yollarını arıyordum. Mağazadan çıkarken dilek yanımıza çıktı ve istersem benii bırakabileceğini sölyemişti. Bendeniz iyiden iyiye umutlanmıştım. Arabaya bindik ve şahsıma kafasında geçenleri tahmin edebiliyorum bunları yaşamaya geçirmek icin daha çok beklemeye lüzum yok demişti.

Otomobil kullanırken yırtmaçlı etekleri poposuna kadarr sıyrılmış, iyi bacakları nerdeyse tamamen ortaya çıkmıştı. Bi zaman evvel eve varmak icin sabırsızlanıyordum. Eve geldiğimizde sadece onu düşünerek ve bakarak bile boşaldığımı anladım. Doğruca odama gitmiştik. Nefis bacakkabılarını kapıda çıkarmıştı. Şahsıma kendisinin de bacak fetişisti olduğunu sölyemişti ve bu esnada ayağıyla devamlı olarak aletime dokundu. Bendeniz bacaklarını elime aldık ve emmeye öpmeye öpmeye başlayınca. Sabaha kadarr benimde kaldı. Kaç kere birlikte olduk bilmiyorum.

Bir önceki yazımız olan Konya Sikiş Hikayeleri başlıklı makalemizde Konya Sikiş Hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*