Yenge Seks Hikayeleri sitemizde yengesine ensest olanlar bunları bizimle paylaşmaya başladı, ilk hikayemizi okuyorsunuz şu anda, ben turizm rehberi olarak calışmaktayım ve antalya’da yasıyorum. tabii buranın ününü bilmeyen yok, türkiye’nin en iyi ve seçkin plajına sahibiz. buralarda bi fazla turist oluyor ve antalya’nın şehvetlerini bakıp tatil yapmaya geliyorlar. yaz aylarında nüfus resmen 11 katına çıkıyor ve iğne atsanız yere düşmeyecek kadarr kalabalıklaşıyor.

Ben sezonluk fazla manitam oluyor, tabii bunları becermek icin genelikle ablamın evini kullanmaktayım. ablam benden 16 yaşş buyuk ve fazla uzun süredir evli. 17 yaşlarında bi bayanı vardı, ismi ecrin ve benii bastan çıkarıyor. antalya’nın ve karadeniz bölgesinin en iyi bayanı diyebilirim. bi günü fazla iyi rus kız ayarladım ve hemencecik ablamın evini tuttum. anahtarın yedeği benimde vardı zaten, yegenim evdeydi ve ona odaya çıkacağımı söyledim. benii güzel tanıyor ve aldırış etmiyordu. tabii o evdeyken daha sessiz olmam lazımdı, dikkat ettim. sex yapmaya doyamıyorum diyebilirim, rus kadınlarla sikişmeyi seviyom. dairede yüksek kattaki odaya çıktık ve bendeniz başlayınca kıza pompalamaya. iyice sokuyordum ve köküne bastırınca çığlık sesleri artıyordu. lakin yeğenimin seslerden etkilendiğini hic anlamamıştım.

Rus kadını daireden gönderdim ve şahsıma ne yaptığını biliyordum demişti. her sikişmemizi videoya almıştı ve benimde istemiştim diyodu. bu ben icin iyi bi fırsattı, lakin ensest sex hakkında azıcık çekiniyordum. gel demiştim yanımıza, oturdu ve ona sarıldım. sen fazla iyi bi kızsın, en güzelini hak ediyorsun demiştim ve göğüslerini ellemeye başlayınca. bi sırada beni bırakmıştı ve istekli halini ortaya çıkardı.

Gel demiştim kucağıma, kızıl saçlarından tuttum ve dudağına yapıştım. görkemli sekilde öpüyordum, o kadarr istekliydik ki sanki kırk senelik partnerler gibiydik. aletmi alttan sokmak icin külotunu kenara sıyırdım, alttan aletimi yerleştirdim. yeğenimi becermeye doyamıyordum resmen, o daracık amcık şahsıma resmen ödül gibidi. her sokuşumda ayrı keyif alıyordum, tabii fazla dar ve ıslak olması en onemli etkendi. adeta ırzına edercesine sokuyordum, o siktiğim tüm ruslardan daha çok keyif aldık. akrabalarla ve hoş yeğenlerle sikişmeyi isterseniz cesaretinizi kesinlikle yitirmeyin ve ilk adımı atmaya çekinmeyin.

Seks Hikayesi Kategorileri:

Yenge Seks Hikayeleri

Seks Hikayeleri Etiketi:

,

Yorum Bırak

E Postanız Gizli Kalacak. Gerekli Alanları Doldurun *

*